Apartamento Con La Playa A 200 Metros

  • 65 m²
  • 2 sovrum
  • 1 badrum

Apartamento Con La Playa A 200 Metros Granada erbjuder närhet till sevärdheter som Playas de Salobrena, som ligger ungefär 5 minuter bort till fots. Aktiviteter som snorkling och pingpong finns tillgängliga för gästerna för att göra deras vistelse mer minnesvärd.

Den här lägenheten har balkong och sitthörna med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Boendet erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

Apartamento Con La Playa A 200 Metros erbjuder vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp för gästerna.

Populära attraktioner i området inkluderar Playa Barranco de Enmedio, ungefär 4 km bort. Turisterna kan besöka Mirador Enrique Morente ungefär 14 minuter till fots från lägenheten. Peñón de Salobreña ligger inte långt från Apartamento Con La Playa A 200 Metros och är ett bra ställe att besöka. Järnvägsstationen Granada är belägen ungefär 51 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartamento Con La Playa A 200 Metros Granada
Almunecar Galera
Mobilpris

Almunecar Galera

6.2 km från boendet
Vereda De La Estrella
Mobilpris

Vereda De La Estrella

43.8 km från boendet
H&H Suite Abrazo De Granada
Mobilpris

H&H Suite Abrazo De Granada

8.3
Väldigt bra 57 recensioner
44.7 km från boendet
USD 113 USD 102
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Federico Garcia Lorca Granada-Jaen flygplats
    78 km

    Tågstationer

    Granada Train Station
    50 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Snorkling
    • Golfbana
    • Bordtennis

    Matställen

    • Picknickområde/bord

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    Fritid

    • Privat strand
    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Strand
    • Solterass
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerCR/GR/00244
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Apartamento Con La Playa A 200 Metros?
      Apartamento Con La Playa A 200 Metros har en total yta på 65 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Federico Garcia Lorca Granada-Jaen flygplats
    78 km

    Tågstationer

    Granada Train Station
    50 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartamento Con La Playa A 200 Metros Granada

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng